חזרה

30/8/2006 אוסטרליה- טאונסוויל30/8/06 אוסטרליה- טאונסוויל- שמורת הבר Billabong:

בשמורת הבר Billabong-Sanctuary מן פארק חיות מיוחד, בילינו שעות רבות, חוויה גדולה. ליטפנו והחזקנו קואלה, האכלנו קנגרואים, וולבי, ברווזים ותוכים, ראינו קרוקודילים, וומבט, כלבי דינגו, קזוארי, נחשים ארסיים ועוד. במקביל הסתובבה בשמורה כתה מבית הספר המקומי, לכבוד התחלת השנה אצלכם הבאנו לכם תמונה כיצד תלמידי טאונסוויל הולכים לביה"ס, שימו לב לגרביים, לנעליים, לעניבות ולכובעים. לידיעתכם גם התיקים של כולם זהים. המשמעת של כולם כמובן מעוררת השתהות. נוכחותם עוררה מחשבות לטוב ו/או לרע תלוי בעיני המתבונן והחושב.

המשכנו בנסיעה דרומה, הגענו ל Ayr עיירה קטנה ומנומנמת, הכל נסגר (כמו ברב אוסטרליה, ובמדינות נאורות אחרות) בשעה 5 אחה"צ. מצאנו אינטרנט במבנה באולינג מה שאפשר לנו לגשת בניחותה למחשב כשהבנות משחקות באולינג להנאתן (ולא דורשות את המחשב לעצמן, כמו תמיד). כשחזרנו (השעה היתה 7 בערב), היינו חמישה האנשים היחידים המהלכים ברחובה הראשי החשוך של העיירה. בעצם לא חמישה מהלכים, אלה נסיכה היושבת בעגלתה ושרה שירים כל הדרך, ומסביבה מפזזים ארבעה.

עדין לא נפגשנו עם ישראלים, לא הטובים ולא אלו המבוקרים על התנהגותם ה... כנראה בגלל שזו לא העונה הבוערת, וכנראה גם בגלל שאנו לא ממש עוסקים בלחפש חברה, טוב לנו ביחד שלנו. אבל היום נפגשנו בו, ב"זיו מתל אביב" רשום בגדול על חלקת בטון ברחובות העיירה מ 1998. אז ככה, כל מי שמכיר זיו מתל אביב שביקר באוסטרליה, ועבר בעיירה Ayr ב 1998 מיד לשלוח לו אגרוף בין... (טוב אפשר להסתפק בנזיפה חמורה).
מאכילים וולבי

מאכילים קנגרואים

מחזיקים קואלה
31/8/06 אוסטרליה- ארלי ביץ':

הגענו לארלי ביץ' Airlie-Beach מוקדם היות וקראנו שהקמפינג שם של ה Big4 מדוגם, בריכה, מגלשות, מתקנים רבים.... הקמפינג אומנם היה כמצופה, אולם מזג האויר אכזב. כבר כשיצאנו מאיר התחיל להתקרר, ועד שהגענו לארלי ביץ' כבר היה ממש חורף. התחזיות מדברות על שיפור בשבת.

בינתיים בעקבות מזג האויר, ספטמבר העומד בפתח וכנראה האוירה אתמול עם תלמידי טאונסוויל פתחנו את שנת הלימודים. כולם התרגשו מאוד לפתוח מחברות לקשט שערים לתפארת, לכתוב כותרות צבעוניות, טוב גם היו גם כמה דקות לימוד משמעותיות. כשנראה שבעיקר ערן נהנה לחזור וללמד אלקטרוניקה כמו בימים ששערותיו עוד צמחו במקומות הנכונים. כמובן שחזרנו מהר מאוד למשחקים המוכרים שלנו.

חזרה