חזרה

מקו צ'אנג בדרך לבנגקוק 12/10/2012את כל הבוקר בילינו בבריכה ובים. נטע וולדה לקחו קיאק. לפתע עופפו וקפצו לידם ועליהם המוני דגים קטנים. הן נבהלו מאוד, קפצו מהקיאק, ונטע מיד רצה בבהלה לחוף. ולדה אספה את המשוטים והסירה והביאה אותה לחוף, לשמחת עובד המלון שרץ להביא דלי לאסוף את כל הדגיגים שקפצו מרצונם החופשי לתוך הקיאק. לאחר כמה דקות כשנטע הלכה לשירותים, היא גילתה שבסבך שיערה לכוד עדין דג. היא הוציאה אותו במהירות והוא נפל על הרצפה. היא באה לספר לנו, ומיד אור רצה להביא את הדג מהשירותים.

עזבנו את המלון בצהרים אל המעבורת. המעבורת איחרה בשעה (דיוק תאילנדי אופייני).
מהרנו לפארק הדולפינים Oasis Sea World. התאכזבנו מאוד בכניסה, כשאמרו ששחיה עם דולפינים אפשרית רק מדצמבר. התנחמנו בלראות את מופע הדולפינים שהתחיל כמה דקות קודם. הבטיחו לנו שנוכל לגעת ולצלם את הדולפינים בסוף המופע. המופע היה נחמד, ובסופו הלכנו לאזור בו אפשר לגעת בהם. הבענו את אכזבתינו מכך שלא ניתן לשחות עם הדולפינים, ולאחר שיחה ידידותית עם העובדים הם החליטו לתת לנו בכל זאת לשחות איתם.
הבנות מיד התרחצו, גזרו ציפורניים, הורידו תכשיטים והיו מוכנות. כשעה שלמה עם שני מדריכים צמודים, הן האכילו את הדולפינים, חיבקו אותם, שחו איתם, קיבלו נשיקות מהם וגם שפריצים של מים, עשו איתם תעלולי קפיצה לתוך חישוק, הקפיצו אותם באוויר ונהנו מאוד, מאוד. חוויה מדהימה.

המשכנו בדרך יפהיפיה עד לכביש הראשי לכיוון בנגקוק. החברה היו כבר רעבים. הGPS לא עזר במציאת מסעדות או מלונות בסביבה. עצרנו ליד חבורת אנשים, שבסימני ידים כיוונה אותנו. לאחר מאמצים הגענו למלון נידח, כנראה היחיד באזור (מי שם פה מלונות). קבלנו 3 חדרים, כל חדר 50 ש"ח ללילה. בחיפושנו אחר מסעדה תאילנדי נחמד הוביל אותנו עם אופנועו, למסעדה היחידה באזור. להפתעתנו, היה מבחר מתאים, אוכל טעים ומחיר מגוחך.בחוף המלון בקו צ'אנג

הדגים שקפצו לקיאק

בפארק הדולפינים
חזרה