חזרה

עד בנגקוק 13/10/2012קמנו לאחר לילה קצת קשה, לחלק היה חם/קר מדי, חלק קמו עם גב כואב ממזרן נוקשה מדי. מלון יחיד באזור במחיר מגוחך, אין יותר מדי למה לצפות.
יוצאים לדרך לכיוון בנגקוק, מגיעים דרך המחוז הדרומי לבנגקוק, מחוז Samut Prakan. במחוז זה אנו מבקרים ב Wat Bang Phli Yai Klang, במקדש הבודהה השוכב הגדול ביותר בתאילנד, 54 מטרים. הגודל שלו ממש מרשים, למרות פיגומי השיפוצים שמכסים את חלקו. גוף הבודהה כאן חלול ואנו נכנסים לתוכו. על הקירות ציורים הקשורים בבודהה ובחייו. עולים כשלוש קומות עד שאנו מגיעים לחדר תפילה בו רואים שהגענו לליבו של הבודהה. בכל מקום אזור לתפילה והגשת מנחה. ביציאה מהבודהה ניתן לקנות חיות שונות כדי לשחררם לתעלת המים כמו למשל, דגים, צבים, סרטנים, קרפדות ועוד. הבנות מחליטות שוב לשחרר ציפורים. הציפור של אראל משתחררת מיד, ולדה ואור משחררות בעצמן את ציפוריהן. שיהיה רק מזל טוב לכולם.
המשכנו לחוף השחפים, קראנו שאפשר להאכיל אותם במעופם. מסתבר שהגענו מוקדם מדי, והשחפים יגיעו לאכול רק בחמש אחר הצהריים. מעט שחפים באזור עושים טובה ואוספים מהים את האוכל שהשלכנו. אנו לא יכולים להתעכב עד חמש, היות ואנו צריכים להחזיר את הרכב השכור.

מגיעים למלון לאחר חמש, מחכים שיבואו לאסוף את הרכב, ולאחר מכן עושים גיחה ראשונית לקניון MBK, שבמרחק הליכה של כמה דקות מהמלון. נהנים מאוד, בעיקר בקומה החמישית, קומת האוכל הבינלאומי, בו כל אחד מוצא את מבוקשו, כולל קינוחים נהדרים. הקניון מתחיל להיסגר ובחנות הגלידות מוכנים לתת עוד מנת גלידה אחרונה לאור, למרות סגירת הקופות. מ..מ... טעים.בתוך מבנה הבודהה

הגענו ללב הבודהה

שחפים על המזח
חזרה